1. Ana Sayfa
  2. Havacılık Haberleri
Trendlerdeki Yazı

AnadoluJet Van-Trabzon Seferlerine Başlıyor

AnadoluJet, 4 Ocak 2022’den itibaren salı ve perşembe günleri Van ile Trabzon arasında uçuşlara başlayacak. Tek yön biletler 99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

AnadoluJet Van-Trabzon Seferlerine Başlıyor
0

Türk Hava Yolları’nın (THY) başarılı markası AnadoluJet, Van-Trabzon uçuşlarına başlıyor. Bayrak taşıyıcı marka, yolcularına Anadolu’nun bu iki güzide şehrini açılışa özel 99 TL’den başlayan fiyatlarla (tek yön) keşfetme imkânı sunuyor.

THY Basın Müşavirliği’nden yapılan açıklamaya göre, 4 Ocak 2022 tarihi itibarıyla Van ile Trabzon arasında karşılıklı gerçekleşecek uçuşlar haftanın 2 günü (salı ve perşembe) icra edilecek. Seferler, Van Ferit Melen Havalimanı’ndan saat 09.55’te; Trabzon Havalimanı’ndan ise saat 11.45’te düzenlenecek.

İki Kadim Şehir

Anadolu’nun kültürel ve mozaik yapısını yansıtmada iki kadim şehir olan Van ve Trabzon, gerek tarihi yapılarıyla gerekse de lezzet duraklarıyla her yıl yerli ve yabancı birçok gezgini ağırlıyor.

Esnek Bilet Hakkı Sunulacak

AnadoluJet yolcuları, 31 Aralık 2021 (dahil) tarihine kadar satın alacakları biletlerde 31 Mayıs 2022 (dahil) tarihine kadar değişiklik yapma hakkına sahip olacak.

Yazar Hakkında

Hayatım Ucakkazalari.com :)

Yorum Yap