Corendon Airlines Anadolu Efes İle Anlaştı

İlklerin Markası

Türkiye ve Avrupa’da havacılık sektörüne ilkleri yaşatan “İlklerin Havayolu” olarak belirtilen Corendon Airlines, kurumsal yapısıyla Türk basketbolunda “İlklerin Takımı” olan Anadolu Efes Spor Kulübü’ne sponsor oldu.

Yapılan anlaşma gereğince Anadolu Efes Basketbol Kulübü’ne ulaşım vb. pek çok alanda destek verecek olan Corendon Airlines, basketbol severleri mutlu edecek pek çok etkinliğe ve faaliyetlere de imza atacak. Corendon Airlines ayrıca Anadolu Efes’in forma ve şortlarında da kurumsal logosuyla birlikte yer alacak.

Ülkemizi uluslararası organizasyonlarda başarılı bir şekilde temsil eden ve Türk gençlerinin uluslararası kupalarda yarışmasına olanak sağlayan spor kulübü ve organizasyonlara destek vermeyi sürdüren Corendon Airlines şirketi, Türk basketbolunda en çok kupa kazanan basketbol takımı olan Anadolu Efes Spor Kulübü ile güç birliği yaptı.

Kuruldukları günden bu güne dek halkımızı gururlandıran iki kurumu bir araya getiren sponsorluk anlaşması basketbol severleri de oldukça mutlu edecek gibi görünüyor. Anadolu Efes Spor Kulübü’ne ulaşım desteği verecek olan Corendon Airlines havacılık şirketi, aynı zamanda Anadolu Efes taraftarlarını mutlu edecek kampanya, etkinlik ve organizasyonlarda da yer alacak.

Corendon Airlines, Anadolu Efes’in Türkiye Ligi forma ve şortlarında da kurumsal logosuyla birlikte yer alacak. “Anadolu Efes Spor Kulübü ile başarıya birlikte yürüyeceğiz” diyen Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer ise Anadolu Efes Spor Kulübü ile hayata geçirilen partnerlik anlaşması hakkında şu açıklamaları yaptı:

Ülkemizin adını dünyanın pek çok noktasında başarıyla duyuran bir marka olarak kurulduğu günden bu zamana kadar ülkemize büyük gururlar yaşatan Anadolu Efes Spor Kulübü ile iş birliği yaptığımız için büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Bu partnerliğin hayata geçmesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz.

Aynı şekilde Anadolu Efes Spor Kulübü tarafından da açıklama geldi: Corendon Airlines gibi oldukça saygın bir havacılık markası ile iş birliği yapmak kuşkusuz bizi çok mutlu ediyor. Bu nedenle biz de bu anlaşmada emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Corendon Airlines ile birlikte 2020 – 2021 sezonu boyunca taraftarlarımızı memnun edecek pek çok etkinliğe de imza atacağız.”

 

Dilerseniz ”JAL’dan Yeni Anons Kararı” haberimize de BURADAN ulaşablirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Corendon Airlines Anadolu Efes İle Anlaştı için yorumda bulun

    Corendon Airlines Anadolu Efes İle Anlaştı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Corendon Airlines Anadolu Efes İle Anlaştı için ilk yorumu yapabilirsin.