İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Havacılık Haberleri
  3. Emirates’ten Beklenen İndirim Geldi
Trendlerdeki Yazı

Emirates’ten Beklenen İndirim Geldi

featured

Emirates Havayolu şirketi, 11-25 Ocak 2021 tarihleri arasında alınan Ekonomi ve Business Class biletlere özel fiyat imkânı sunacak. Havayolu şirketini tercih eden yolcular, bu kampanya kapsamında satın aldıkları biletler ile 11 Ocak-15 Haziran 2021 tarihleri arasında indirimli seyahat etme fırsatını yakalamış olacaklar.

Türkiye’den havalimanı vergileri dahil Ekonomi Class fiyatları Dubai’ye 490 Dolar, Hint Okyanusu’na 809 Dolar, Afrika’ya 519 Dolar, Uzak Doğu’ya 659 Dolar ve Batı Asya’ya 549 Dolar’dan başlarken; Business Class fiyatları ise Dubai’ye 1.861 Dolar, Hint Okyanusu’na 2.829 Dolar, Afrika’ya 1.939 Dolar, Uzak Doğu’ya 2.149 Dolar ve Batı Asya’ya 1.999 Dolar’dan başlayan fiyatlar mevcut.

Emirates yolcuları, esnek rezervasyon seçenekleri ve havayolunun her uçuşta COVID-19 sigortası dahil olarak sunduğu çoklu risk içeren seyahat sigortası ile birlikte rahatlıkla ile seyahat edebiliyorlar.

Emirates ve flydubai’nin yolcu sadakat programı Emirates Skywards, özel Nakit+Mil oranlarıyla üyelerinin seyahatlerinden en iyi şekilde faydalanmasına imkan sunuyor. Skywards üyelerine 20 Ocak tarihine kadar satın alacakları ve 15 Haziran 2021 tarihine kadar seyahatini gerçekleştirecekleri biletlerde, 2000 Skywards Mili’ni Ekonomi Sınıfı uçuşlarda 20 Dolar’a ve 2000 Skywards Mili’ni First ve Business Class uçuşlarında 40 Dolar’a dönüştürmeleri için özel bir fırsat sunuyor. Minimum Mil sınırı olmaksızın, Skywards üyeleri bilet satın alırken ödemelerinde sadece 1 Mil bile kullanılabilmekte.

Emirates yolcularına tüm seyahat sınıflarında sektöre liderlik eden hizmet ve ürünler sunuyor. Yolcular, şirketin ödüllü uçuş içi eğlence sistemi ice üzerinden 4500’den fazla eğlence kanalının yanı sıra her sınıfta bölgesel lezzetlerden esinlenen gurme yemekler ve ücretsiz ikram edilen içeceklerden yararlanabiliyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap