1. Ana Sayfa
  2. Havacılık Haberleri

Hava Yolu Çalışanları Hakkında Cinsel İçerik Satışı İddiası!

Hava Yolu Çalışanları Hakkında Cinsel İçerik Satışı İddiası!
Kabin Memurları Hakkında Cinsel İçerik Satışı İddiası!
0

Ardı Arkası Kesilmiyor

Son zamanlarda yabancı hava yolu şirketlerinde çalışanlar hakkında sıkça duyulan cinsel içerik skandalları bitmiyor.

2020 yılı Corona Virüs faciası ile başladı ve hala daha devam ediyor. Bu durumda beraberinde krizi getirdi. Sanayiden perakendeye, toplu taşımadan hava yolu şirketlerine kadar her alandan şirketler büyük bir darbe yemiş durumda.

Özellikle ekonomik olumsuzluklar yaşayan hava yolu şirketleri ne yazık ki küçülmeye gitmek, işçi çıkarmak ve maaşları düşürmek gibi uygulamalara başvurmak zorunda kaldı.

Bu olumsuzlukların ardında son zamanlarda cinsel içerik skandalları sıkça gelmeye başladı. Havayolu şirketleri, pandemi sırasında nakit sıkıntısı çeken kabin ekibi üyelerinin OnlyFans gibi platformlarda profil açtığı iddialarını soruşturuyor.

Bazı sosyal medya platformlarında ve eBay’de bazı hava yolu çalışanlarının çeşitli uçaklar içinde görsellerle fotoğraf, video ve hatta kullanılmış elbise ve ayakkabı sattığı görüldü.

Uçakların içinden çekilen bu görüntülerin bazılarında havayolu şirketlerinin logoları da kısmen seçilebiliyor. Bu kişilerden biri OnlyFans profili açan ve onu bir Instagram kanalında tanıtan, ismi açıklanmayan bir personelin üyelik için ayda 10 sterlin aldığı belirtildi.

İlk postun 27 Temmuz 2020 tarihinde paylaşıldığı görülen instagram hesabında, bir kadının ayaklarının göründüğü video da yer alıyor. Paylaşım yapan kadın bu postu “Merhaba millet! Aklınıza takılan her şey için DM atmakta özgürsünüz, uçağa hoş geldiniz” mesajını paylaştı.

Tespit edilen başka bir instagram hesabında ise EasyJet havayolu şirketine ait bir hostese ait olduğu düşünülüyor. Fotoğrafların bir çoğunda EasyJet logosu da rahatlıkla görülebiliyor.

Dilerseniz ”Rus Hava Yolu Şirketi Aeroflot’da Bomba İhbarı!” haberimize de BURADAN ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Hayatım Ucakkazalari.com :)

Yorum Yap