1. Ana Sayfa
  2. Havacılık Haberleri

Kalkış Sırasında Uçağın Kanadına Tırmandı!

Kalkış Sırasında Uçağın Kanadına Tırmandı!
uçağın kanadına tırmandı
0

Hava Limanını Birbirine Kattı

ABD’de bir kişi kalkış sırasında uçağın kanadına tırmandı.

ABD’nin Las Vegas Havalimanı‘nda bir vatandaş kimsenin beklemediği bir olaya imza attı. Kalkışa hazırlanan Alaska Hava Yolları’na ait uçağın kanadına tırmanarak büyük panik yarattı. Hava Limanı’nı birbirine katan adam her hangi bir kaza meydana gelmeden indi.

Uçak kalkış öncesi son hazırlıklarını yağıyordu. Kalkış esnasında kanada tırmanan adam ilginç hareketlere yaparak polisleri harekete geçirdi. Kimliği belirsiz adam, yaptığı ilginç hareketlerden sonra kanattan aprona düştü. Adamın sağlık durumunun ise iyi olduğu belirtildi.

Kimliği belirsiz adam olay sonrası göz altına alındı. Hava limanına nasıl girdiği ve neden uçağın kanadına tırmandığı ise araştırılıyor. Olay anı ise tüm detayları ile kameralara yansıdı.

Olaya Ait Görüntüler

Çekilen görüntülerde adamın kimsenin beklemediği anda kanada tırmandığı görülüyor. Hatta daha rahat tırmanmak için ayakkabılarını çıkarttığı da gözden kaçmıyor.

Polisin durdurma çabalarına aldırış etmeyen adam ilginç hareketler yaparak kanadın en uç kısmına çıkmaya çalışıyor. Daha sonra ise dengesini kaybedip yüz üstü yere düşüyor.

Düştükten sonra polisler tarafından etkisiz hale getirilerek göz altına alınan adamın akli dengesinin yerinde olmadığına ve alkollü olduğuna dair iddialar bulunuyor.

ABD’nin Las Vegas Havalimanı‘nda yaşanan bu olay Amerikan basınında son dakika olarak geçildi. Olay hakkında adamın kim olduğu ve neden çıktığına dair ayrıntılar ise henüz paylaşılmadı.

Dilerseniz ”ABD ve Rus Uçakları Karşı Karşıya Geldi” haberimize de BURADAN ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Hayatım Ucakkazalari.com :)

Yorum Yap