1. Ana Sayfa
  2. Havacılık Haberleri

Lufthansa’dan Ekonomik Girişim!

Lufthansa’dan Ekonomik Girişim!
lufthansa
0

Yataklı Koltuklar Hazırlanıyor

Lufthansa hava yolu şirketi akıl dolu bir girişim ile geliyor.

Pandemi sürecinden havacılık şirketleri ne yazık ki olumsuz etkilendi. Ekonomik krizin de beraberinde gelmesi ile yolcu kayıpları baş gösterdi. Her ne kadar gerekli önlemler alınsa da seyahat oranlarında ciddi bir düşüş söz konusu. Lufthansa hava yolu şirketi yeni yaptığı planlamalar ile ilgi çekici bir girişim yapacağını bildirdi.

Lufthansa hava yolu şirketi, Frankfurt ve Sao Paulo bölgeleri arasındaki Boeing 747-8 uçaklarında Sleeper’s Row olarak adlandırılan yataklı koltukları deniyor. Ön denemelerini yapan şirket, hazırladığı yataklı koltuk sisteminden oldukça ümitli

Lufthansa şirketi, pandemi sonrası yolcularını tekrar kazanmak için önemli uçuşlarda ekonomi koltuklarını yataklara dönüştürüyor ve tüm yolcuları şaşırtacak uygun bir fiyat sunmayı düşünüyor. Geleceğe emin adımlarla hazırlanan Lufthansa, ekonomi sınıfı yolcularını yatağa dönüşebilen yeni nesil koltuklarla biraz daha rahat hale getirmeye çalışacak.

Bir çok kesim tarafından ilgi çekici bulunan bu sistem ile Lufthansa konforlu bir uçuş deneyimi oluşturacak. Bu saye de yolcular rahat bir uçuş geçirirken ekonomik anlamda da zorlanmamış olacak. Bu alanda ilk girişimi yapan şirketin bu hareketi, diğer hava yolu firmalarına da yansıyabilir.

Pandemi sürecinden en az zararla çıkmak ve yeni projeler geliştirmek için çalıştığını kanıtlayan Lufthansa, şimdiden büyük beğeni toplamayı başardı diyebiliriz.

Dilerseniz ”Tik Tok Fenomeni Uçak Tuvaletinde Biftek Pişirdi!” haberimize de BURADAN ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Hayatım Ucakkazalari.com :)

Yorum Yap