1. Ana Sayfa
  2. Uçaklardan Haberler

Mini İHA’lar Hizmete Hazır

Mini İHA’lar Hizmete Hazır
mini iha
1

Gelişmiş Özelliklere Sahip

Baykar A.Ş. resmi twitter hesabından yapılan açıklama da, mini ihaların güvenlik güçleri için kullanıma hazır olduğu belirtildi.

Baykar A.Ş. özellikle havacılık projeleri ile dünya çapında ses getirmeyi başarıyor. Şirket son olarak yenilenen mini İHA projesini de tamamladı. Mini İHA güvenlik güçlerine hizmet etmek için hazır denildi.

Baykar A.Ş’nin paylaştığı mesaj da “Mini İHA’dan insansız savaş uçağına kadar tüm gereksinimlere cevap verebilecek sistemleri geliştirmeye ve üretmeye devam etmekteyiz. Milli İHA maceramızın ilk adımı olan Bayraktar Mini İHA yeni özellikleriyle güvenlik güçlerimize hizmet etmek için hazır!” bilgi notu yer aldı.

Selçuk Bayraktar’da sosyal medya hesabından mini ihanın tanıtımını yaptı. Bayraktar paylaşımında, “Uzun süredir yoktum biri demiş öldü. Şimdi yazsınlar kral geri döndü. Milli İHA maceramızda ki ilk göz ağrımız, AKINCI’nın dedesi Bayraktar Mini İHA, artık daha gelişmiş sistemlerle sahada. Efsane geri döndü!” ifadelerine yer verdi.

Dünyanın birçok ülkesini kıskandıracak bu proje ile Türkiye yabancı basının gündemine oturdu. Baykar A.Ş. tarafından İHA‘nın hazır hale gelmesi ile ülkede tüm yüzleri güldürdü.

Havacılık sektöründe bu tür projeler görmek ve bunların ülkemizde yer alması tüm vatandaşların gurur kaynağı olmaktadır. Yerli ve milli imkanlar ile geliştirilen sistemler her geçen gün daha da büyümeye devam ediyor.

Dilerseniz ”Hava Yolu Çalışanları Hakkında Cinsel İçerik Satışı İddiası!” haberimize de BURADAN ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Hayatım Ucakkazalari.com :)

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Ülkemiz de yeni teknolojik hizmetler özellikle askeri alanda ihaların başarısı bir çok yeni gelişmeler görüleceği sinyallerini veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir