İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Uçaklardan Haberler
  3. Tailwind Tahran’dan Gazipaşa-Alanya’ya İlk Uçuşunu Yaptı
Trendlerdeki Yazı

Tailwind Tahran’dan Gazipaşa-Alanya’ya İlk Uçuşunu Yaptı

featured

TAV Havalimanları tarafından işletilen Gazipaşa-Alanya Havalimanı ile Tahran İmam Humeyni Havalimanı arasında karşılıklı uçuşlar dün (Cuma) gerçekleştirilen ilk seferle start aldı. Tailwind Havayolları ilk etapta 12 Mart’a kadar Boeing 737-400 tipi uçaklarla karşılıklı olarak altı sefer düzenlenmesi planladı.

TAV Gazipaşa Genel Müdürü Ekrem Akgül “Bugün Tailwind Havayolları’nın Tahran’dan gerçekleştirdiği ilk uçuşu karşılamaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Pandemiye karşı tüm önlemlerimizi tam olarak alarak yolcularımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu süreçte birlikte hazırlandığımız Ulaştırma Bakanlığı’nın koordinasyonunda, DHMİ, SHGM başta olmak üzere havayollarımıza, tur operatörlerine, yerel yönetim ve STK’larla tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki dönemde dış hat uçuşlarımızın artarak sürmesini ve dünyanın her yerinden misafirlerimizi karşılamayı umuyoruz” dedi.

2021’de havayollarının planlamalarına göre bugün itibariyle Gazipaşa-Alanya Havalimanı’na 12 havayolunun 11 ülkedeki 18 destinasyona uçuş düzenlemesi beklenmekte.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap