İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Havacılık Haberleri
  3. Tayvan’lı Hava Yolu Şirketinden Aşk Dolu Uçuş!

Tayvan’lı Hava Yolu Şirketinden Aşk Dolu Uçuş!

Tayvan'lı Hava Yolu Şirketinden Aşk Dolu Uçuş!

Göklerde Aşk

Tayvanlı havayolu şirketi Eva Air açıkladığı uçuş temasıyla bir ilke imza attı!

Tayvanlı havayolu şirketi Eva Air oluşturduğu konsept ile bir ilke imza attı. Bugün havacılık sektöründe gündeme oturan şirket, bekar bireylere uçakta tanışma ve sohbet etme imkanı sunuyor. Bu durum bazı kesimler tarafından tepkiyle karşılanırken bazıları tarafından da beğeni aldı.

İlginç uçuş planı hakkında şirket tarafından yapılan açıklamada; Herhangi bir noktaya varış amacı gütmeyen bu özel seferde bekar erkekler ve bekar kadınlar uçuş yapabilecek. Aynı sayıda kadın ve erkeklere pandemi kuralları çerçevesinde bilet satmayı planlayan Eva Air, yolcuların uçakta sohbet etmesini ve birbirlerini tanımasını sağlayacak.

Göklerde Aşk!” teması ile sadece özel günlerde uçuş yapmayı planlayan şirket noel, yeni yıl arifesi ve yeni yıl günü olmak üzere toplam 3 adet uçuş planlıyor. Şirket tarafından yapılan açıklama da Eva Air Aşk Uçuşu toplam 3 saat sürecek denildi.

Yolcular isterlerse birbirleriyle sohbet edebilecek ve tanışabilecek. Tayvan’dan kalkan uçak 3 saat uçuştan sonra tekrar aynı noktaya geri dönecek. Bilet fiyatlarının ise 300 Euro‘nun üstünde olacağı tahmin ediliyor. Ülke çapında tartışma yaratan bu konsept, havacılık sektöründe yeni bir pazar oluşturacak gibi görünüyor.

Dilerseniz ”Havayolu Şirketleri Covid-19 Aşısı İçin Harekete Geçti!” haberimize de BURADAN ulaşablirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap