1. Ana Sayfa
  2. Uçak Kazaları

Texas’da Uçak Kazası Meydana Geldi: 2 Ölü

Texas’da Uçak Kazası Meydana Geldi: 2 Ölü
texas
0

Telefon Direğine Çarptı!

Amerika’da bugün meydana gelen uçak kazasında 2 kişi öldü.

ABD dün kötü bir haber ile güne başladı. Texas eyaletinde küçük bir uçağın düşmesi nedeni ile 2 kişi yaşamını yitirdi.

Uçak salı günü Dallas şehrinin batısında bulunan Grand Prairie Municipal Havalimanı yakınlarında kaza yaptı. Olay sonrası bölgeye itfaiye ekipleri sevk edildi.

Bölgeye intikal eden itfaiye şefi, uçağın ilk önce bir telefon direğine çarptığını, daha sonra 150 metre kadar sürüklendiğini ve ardından da otoyolda seyreden bir kamyonete çarptığını söyledi.

İtfaiye şefinin yaptığı açıklamalara göre uçağın oldukça fazla sürüklendiği ve oto yola çıktığı anlaşılıyor. Kaza sonrası çekilen görüntülerde ise uçağın param parça olduğu görülüyor.

Meydana gelen feci kaza da 2 kişi yaşamını yitirdi. Uçağın oto yola çıktıktan sonra çarptığı kamyonette de bir kişi bulunuyordu. Kamyonetteki vatandaş kazayı hafif sıyrıklarla atlattı.

Uçak, kaza anında kamyonete çarptıktan sonra yeşil alana kadar sürüklendi. Hızlı bir şekilde yere temas eden uçak toprak zeminde ağır hasarlı olarak bulundu.

Kaza Sonrası Görüntüler

Kaydedilen görüntüler uçağın tanınmaz hale geldiği net bir şekilde görülüyor. Neredeyse ortadan ikiye bölünen uçak kamyonete çarptıktan sonra toprak bölgede durdu.

Uçağın neden düştüğüne dair henüz net bir bulgu yok. Olay yerine gelen uzman ekipler uçağın neden düştüğünü araştırıyor.

Yapılan tahminlere göre uçağın seyir halindeyken teknik bir arızası meydana geldiği düşünülüyor. Kaza ile ilgili detaylar araştırılmaya devam ediyor.

Dilerseniz ”İş Jeti Pistten Çıktı!” haberimize de BURADAN ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Hayatım Ucakkazalari.com :)

Yorum Yap