1. Ana Sayfa
  2. Havacılık Haberleri
Trendlerdeki Yazı

THY’den Öğrencilere % 20 İndirim

THY’den Öğrencilere % 20 İndirim
0

Misafirlerinin seyahat beklentilerini daima en iyi şekilde analiz eden ve özel kampanyalar yapan milli gururumuz Türk Hava Yolları yurt içi uçuşlarda uyguladığı öğrenci indirimine ek olarak dış hatlarda da ayrıcalıklı bir programı öğrencilerle buluşturduDünyanın çeşitli noktalarına avantajlı seyahat imkânı tanıyan program sayesinde öğrenciler dünyanın 5 kıtasındaki yüzlerce noktayı daha uygun fiyatlar ve kendilerine özel hizmetler ile keşfedecek.

Tüm seyahat ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanan programa dâhil olan öğrenciler; indirimli fiyatlar, ilave bagaj hakkı, biletlerdücretsiz değişiklik* gibi birçok esnekliğe ve avantaja sahip olabilecekler. Bayrak taşıyıcımızın yeni hizmeti doktora eğitimi de dâhil olmak üzere 12 – 34 yaş arası misafirlerinin tüm öğrencilik yaşamını kapsayacak şekilde planlanmış durumda.

Programın sunduğu avantajlardan faydalanmak isteyen öğrencilerin Türk Hava Yolları sadakat programı Miles&Smiles üyesi olması ve üyeliklerinin öğrenci statüsüne geçirilmesi için talepte bulunması gerekmekteBaşvuru ardından onaylanan öğrenciler dünyayı programın sunduğu avantajlar ile keşfetmeye başlayabilecek.

THY avantajlarla dolu yeni öğrenci programını lansmana özel bir kampanya ile duyurdu. Bu kapsamda öğrenciler 18 Haziran 2021 tarihine kadar yapacakları uçuşların biletlerini 15 Şubat 2021 tarihine kadar satın alması durumun da lansmana özel yüzde 20’ye varan indirimlerden faydalanabilecek. Bununla birlikte programa dâhil olan öğrencilere ekstra hoş geldin mili ve tüm uçuşlarında ilave mil avantajları da verilecek.

Programa dahil olan öğrencilerin seyahatleri öncesinde öğrenci kimlik ya da belgelerini check-in esnasında havalimanındaki Türk Hava Yolları personeli ile paylaşmaları son derece önem arz ediyor.

Öğrenci programının tüm avantajları öğrenmek ve programa nasıl dâhil olunacağı hakkında daha detaylı bilgi almak için https://www.turkishairlines.com/tr-tr/ogrenci adresi ziyaret edilmeli.

*Program dâhilinde, seyahat tarihinde gerçekleştirilecek ilk değişiklikte herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Ancak yapılan değişikliklerde sınıf farkından doğan ücret farkları alınacak.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Hayatım Ucakkazalari.com :)

Yorum Yap