1. Anasayfa
  2. Havacılık Haberleri
Trendlerdeki Yazı

THY’den Yeni Bir Uygulama Geldi

THY’den Yeni Bir Uygulama Geldi
0

Türk Hava Yollarından Yeni Uygulama!

Türk Hava Yolları’nın yeni uygulaması olan ve ünlü cerrah Doktor Mehmet Öz’ün ön plana çıktığı “Dr. Öz ile TK Extra Care”  güvenli seyahat programı tanıtım videosu kullanıcıları ile buluşturdu. THY’nin resmi internet sitesinden yayınlanan videoda korona virüs salgını nedeniyle uçuşlarda alınması gereken tedbirler yer alıyor.

Amerikan televizyon yapımlarına verilen Emmy Ödülü sahibi “The Dr. Oz Show” adlı sağlık talk şovuyla ABD’de milyonların tanıdığı Dr. Mehmet Öz,  THY’nin yeni uygulaması ‘Dr. Öz ile TK Extra Care’ için kamera karşısına geçti. 4 dakikalık videoda, Covid-19 önlemleri kapsamında yolcuların seyahatlerinde yapması gerekenler ve THY’nin uçaklarda aldığı hijyen tedbirleri de yer aldı.

Konuyla ilgili olarak resmi internet sitesinden gelen açıklamada, “Uçuş güvenliğinizi her şeyden fazla önemsiyoruz”. Bu nedenle, standartların ötesine geçiyor ve yolculuğunuzun her anı için yüksek standartlara sahip bir koruma protokolü olan Dr. Öz ile TK Extra Care uygulamamızı sizlere sunuyoruz.

Sağlıklı ve güvenli bir uçuş deneyiminin sizi beklediği koruma protokolümüz toplam beş basamaktan oluşuyor; uçuş öncesi, havalimanı, uçağa biniş, uçak içi ve uçaktan iniş. TK Extra Care ile yolculuğunuzun her adımında sağlığınız yüksek standartlarla korunmakta. Aldığımız tüm önlemleri en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz. Diğer sorularınız için hijyen uzmanlarımıza danışabilir, yeni uçuş kriterlerimiz doğrultusunda Türk Hava Yolları ile güvenle uçabilirsiniz” denildi.

Uygulama ile ilgili yayınlanan video ise aşşağıda;

Hayatım Ucakkazalari.com :)

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir