1. Ana Sayfa
  2. Havacılık Haberleri
Trendlerdeki Yazı

Türk Hava Yolların’da Aşılama Başlıyor

Türk Hava Yolların’da Aşılama Başlıyor
0

Türk Hava Yolları, uçuş ve kabin ekiplerinin aşı olacağını basına duyurdu. Gönüllülük esasına dayanan aşı programının 8 şubatta başlaması bekleniyor. Çalışanlarına bu durumu e-mail yoluyla duyuran THY açıklamasında, “Aşı olamayan ekiplerimiz için diğer ülke otoriteleri tarafından kısıt uygulanıp uygulanmayacağı hususu henüz kesinleşmemiştir. Bu kapsamda gelen bilgiler sizlerle paylaşılacaktır.” ifadesine yer verildi.

THY’den aşılama ile ilgili gönderilen program;

“Değerli Uçuş ve Kabin Ekiplerimiz,

Covid-19 aşı planlamaları 8 Şubat 2021 itibarıyla (tarih değişkenlik gösterebilir) programlarınıza yansıtılmaya başlanacak ve ilgili aşı planlaması kodları aşağıdaki şekilde olacaktır:

HC1-Covid-19 Vaccination Appointment – Dose1

HC2-Covid-19 Vaccination Appointment – Dose2

Aşı gönüllülük esasına göre uygulanacak olup, aşı olmak istemeyen ekiplerimiz aşağıda iletişim bilgileri paylaşılan Ekip Çağrı Merkezi veya İletişim Şeflikleri üzerinden bizlere ulaşarak bilgilendirmede bulunabilir.

Aşılar için randevuların; nasıl, nereden ve ne zaman alınabileceği ile 2. doz planlamalarının ne zaman yapılacağı vb. ilgili tüm detaylar için aşı tarihinden önce tekrar bilgilendirme yapılacaktır.

Not: Aşı olamayan ekiplerimiz için diğer ülke otoriteleri tarafından kısıt uygulanıp uygulanmayacağı hususu henüz kesinleşmemiştir. Bu kapsamda gelen bilgiler sizlerle paylaşılacaktır.

İletişim Bilgileri şöyledir;

Ekip Çağrı Merkezi  : +90 212 463 64 01

Ekip İletişim Kokpit : CREWCOMCOCKPIT@THY.COM

Ekip İletişim Kabin  : CREWCOMCABIN@THY.COM

Emniyetli  uçuşlar & sağlıklı günler dileriz.”

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Hayatım Ucakkazalari.com :)

Yorum Yap